Jak wygląda cashback w zakładach bukmacherskich?

Kategorie Uncategorized

Ze względu na dość dużą konkurencję panującą dziś na rynku zakładów bukmacherskich, operatorzy takich miejsc dokładają wszelkich starań, aby jak najszersze grono osób to właśnie z ich usług korzystało. Dlatego też starają się organizować różnego rodzaju akcje promocyjne – jedną z nich jest cashback u bukmachera, czyli po prostu pewien rodzaju zakładu ubezpieczonego.

Czym jest tak zwany zakład ubezpieczony? Jest to po prostu zakład gwarantujący obstawiającemu, że nawet jeśli obstawiany przez niego zakład zostanie przegrany, nie starci on zainwestowanego w ten sposób kapitału. Warto jednak dodać,że cashback u bukmachera w zdecydowanej większości przypadków działa tylko przy pierwszym typowaniu zakładu u danego operatora. Jeśli chodzi o zwrot to tu należy uważać, bowiem nie zawsze jest on całkowity (czasem zdarza się zwrot częściowy). Do takich promocji warto podchodzić jednak z pewną dozą ostrożności i przede wszystkim (co jest oczywiste, ale niestety wiele osób o tym zapomina) zagłębić się w zapisy zawarte w regulaminie promocji.

Bardzo często cashback u bukmachera mylony jest ze zjawiskiem cashout. W tym przypadku jedynym podobieństwem jest nazwa, a zasada działania obu zjawisk w legalnych zakładach bukmacherskich jest zupełnie inna. Cashout jest to funkcja, dzięki której istnieje możliwość zakończenia niemal każdego zakładu przed rozegraniem wszystkich pozycji na kuponie. W takim przypadku co prawda wygrana może być znacząco niższa od zakładanej, jednak obstawiający ma pewność, ze nie straci na przegranej własnych środków.