Czym wyróżnia się legalny bukmacher Fortuna?

Kategorie Uncategorized

Warto wiedzieć, że Fortuna jest jedną z najbardziej popularnych firm bukmacherskich, którzy działają na terenie Polski. Nie wszyscy oczywiście mają świadomość, że początki firmy sięgają już 1996 roku.

Oferta zakładów

Koniecznie należy zaznaczyć, że Fortuna obecnie może poszczycić się jedną z największych liczb jeżeli chodzi o liczbę punktów stacjonarnych. Warto mieć świadomość rozmieszczone są one praktycznie w każdym zakątku kraju. Oferta bukmachera powinna być szczególnie brana pod uwagę przez osoby, które są zainteresowane tylko sprawdzonymi rozwiązaniami.

Ponadto Fortuna jest w posiadaniu licencji na prowadzenie działalności, która została oficjalne wydana przez polskie Ministerstwo Finansów. Legalne jest zatem nie tylko dokonywanie wpłat, ale przede wszystkim wygrywanie poszczególnych zakładów.

Firmie zaufała nie tylko i wyłącznie ogromna liczba graczy, ale również kluby piłkarskie czy organizatorzy różnych imprez sportowych. Warto mieć świadomość, że bukmacher jest obecnie sponsorem m.in. Legii Warszawa.

Bonus do pierwszej wpłaty w Fortunie

Ogromnym atutem bukmachera jest fakt, że gracz, który zdecyduje się na założenie konta, a następnie dokona depozytu, otrzyma od Fortuny bonus w wysokości wpłaty.

Koniecznie należy jednak zaznaczyć, że maksymalna kwota jaką gracz będzie mógł otrzymać od bukmachera wynosi 1000 złotych. Osoba, która zatem wpłaci na swoje konto u bukmachera kwotę 400 złotych, dostanie kolejne 400 złotych. Gracz będzie miał wtedy do dyspozycji aż 800 złotych na obstawianie.