Bukmacher bez weryfikacji – graj bez podawania danych z dowodu osobistego!

Kategorie Uncategorized

Rejestracja w internetowym serwisie bukmacherskim wymaga podania wielu danych – od imienia i nazwiska, poprzez pełen adres zamieszkania, a skończywszy na numerze PESEL. Bukmacherzy online pozwalają jednak na grę bez weryfikacji!

Przepisy obligują graczy korzystających z serwisów bukmacherskich do podania szeregu danych z dowodu osobistego. Warto jednak wskazać, że część bukmacherów pozwala na dokonanie szybkiej rejestracji konta tymczasowego – wtedy nie trzeba podawać wszystkich informacji.

Bukmacher online – zacznij grę już teraz!
Konta tymczasowe w serwisach bukmacherskich zapewniają dostęp do wszystkich funkcji. Wówczas bukmacher bez weryfikacji pozwala też na skorzystanie z promocji i bonusów. Sam proces rejestracji konta tymczasowego to tylko parę minut – to najlepsza propozycja dla tych osób, które nie chcą czekać, aby obstawić swoje typy.

Przy uproszonej rejestracji należy najczęściej podać:

  • adres e-mail,
  • login i hasło do logowania na konto,
  • numer telefonu,
  • imię i nazwisko.

Konto tymczasowe może posiadać ograniczenia
Warto jednak pamiętać o tym, że konto tymczasowe u bukmachera online może być związane z określonymi ograniczeniami.

Gracze z kontem tymczasowym otrzymują limit na zawierane zakłady. Również nie mogą oni dokonywać wypłat wygranych na swoje konto bankowe. Ograniczenia te zostaną odblokowane dopiero wtedy, gdy użytkownik przejdzie pełną weryfikację.

U niektórych bukmacherów istnieje ograniczony czas na aktywację konta stałego – pełnoprawnego. Może on wynosić 28 lub 90 dni.